Aktualności

lightbox

lightbox

 

W trzecią sobotę tegorocznego Adwentu wraz z Duszpasterstwem Harcerzy i Harcerek Diecezji Przemyskiej, zapraszamy harcerki, harcerzy, sympatyków harcerstwa, na trzecią adwentową Mszę Świętą. Tym razem, 19 grudnia, spotkamy się miejscu wyjątkowym i ciekawym, w Betlejem, małym przysiółku miejscowości Rudołowice.

Rozpoczynamy o godzinie 15:30. Zabierzmy ze sobą lampiony, świece. Pamiętajmy o bezpieczeństwie – nie zapomnijmy maseczek. Msza odprawiana będzie na świeżym powietrzu, przy harcerskim ognisku.

Dojazd: z Jarosławia drogą (880) w stronę Pruchnika. W miejscowości Roźwienica, na rondzie skręcamy w drogę prowadzącą do Rudołowic. Dalej prosto i za kierunkowskazami – Betlejem 


Miejsce na mapie: Betlejem
https://maps.app.goo.gl/X3Aw7uBb2WwoMHyEA

Zapraszamy , CzujDuch !!

12.12.2020 odbyła się już druga adwentowa Msza Harcerska w lesie. Tym razem miejscem był las znajdujący się na szlaku Św. Jakuba w miejscowości Ożańsk.

Kolejna już za tydzień w przysiółku Betlejem nieopodal Rudołowic. Zwyczajem po przednich w sobotę 19.12.2020 o godzinie 15.30.

Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy.

 

 

lightbox

Zaliczenie służby instruktorskiej
Druhny, Druhowie,
 
Zapraszam do składania wniosków o zaliczenie służby instruktorskiej za pośrednictwem formularza https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzdZvSSXo6-BAopDviEBl3HdUNkxEMTJZU1pVNTdDRldWMUZRV1k1MkFaMS4u

 

Wnioski można składać do końca września br.
 
Podaję kilka ważnych wyjątków dotyczących zaliczania służby z Uchwały nr 22/XXXIII Rady Naczelnej ZHP z dnia 18 czerwca 2006r. w sprawie zaliczania służby instruktorskiej:
 
Służbę zalicza się instruktorowi, który:
1)      pełni funkcję instruktorską lub aktywnie pracuje na rzecz Związku,
2)      przestrzega Statutu ZHP,
3)      uzyskał od bezpośredniego przełożonego pozytywną ocenę swojej pracy,
4)      zapłacił składki członkowskie za rok harcerski, za który zaliczona ma być służba.
 
Wniosek o zaliczenie służby instruktorskiej składa do końca września właściwemu komendantowi bezpośredni przełożony instruktora lub sam zainteresowany instruktor.
 
Zaliczenia służby dokonuje komendant hufca - instruktorom z przydziałem do hufca.

HARCERSKI START

 

Serdecznie zapraszamy

 

lightbox

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )