Na co zostanie przeznaczony 1%?

Pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na następujące wydatki:

• Dofinansowanie wyjazdów na obozy, biwaki, rajdy
  • Kupno sprzętu sportowego
  • Kupno jednolitych koszulek dla drużyn lub innych znaków identyfikujących
  • Kupno sprzętu biwakowego
  • Kupno materiałów dydaktycznych
  • Kupno/wyposażenie apteczek w drużynach harcerski

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU

Przed nami wyjątkowy czas. Betlejemskie Światło Pokoju, Światło - zwiastujące miłość, braterstwo i nadzieję już jest wśród NAS.

Chcemy wspólnie cieszyć się tymi chwilami i tradycyjnie zaprosić Was na uroczystość przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju w Jarosławiu.

Zapraszamy zuchów, harcerzy, instruktorów, ich rodziny, a także wszystkich mieszkańców miasta i powiatu do wzięcia udziału w wydarzeniu i bycia częścią tej pięknej tradycji.

Uroczystość odbędzie się 20 grudnia 2019 roku o godz. 18.00 na jarosławskim rynku. Będzie poprzedzona Mszą Św. o godz. 17.00 w Kościele pw. Św. Ducha.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia.Spotkajmy się wspólnie przy świetle, które daje moc!

InForet

ZAPRASZAMY NA V EDYCJĘ KURSU PRZEWODNIKOWSKIEGO INFOREST

Ankieta aplikacyjna na kurs przewodnikowski

pdf02-12-2019[ Pobierz ]
2 605 kB
Budżet Obywatelski

Szanowni Państwo,prosimy o głosy na zgłoszony przez nasz hufiec projekt
"Odkryj w sobie bohatera - harcerski piknik rodzinny".
Karty do głosowania można odebrać w Domu Harcerza lub na stronie internetowej hufca.
Kto może głosować?
Tylko mieszkańcy Jarosławia.
Jak można zagłosować?
1. Osobiście - przez włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania. W terminie do 6 października br. urna znajduje się w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Jarosławia, Rynek 1, parter, pokój nr 2.
2. Pocztą - wysyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres: Urząd Miasta Jarosławia, Rynek 1, 37-500 Jarosław z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski - GŁOSOWANIE", za datę oddania głosu uważa się datę stempla pocztowego.
3. Przez Internet - wysyłając skan wypełnionej karty do głosowania na adres: kancelaria@um.jaroslaw.pl

Karta do głosowania na projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego

doc18-09-2019[ Pobierz ]
Zjazd Hufca

13 września 2019 roku odbył się Zjazd Hufca ZHP Jarosław.
Podczas Zjazdu przedstawiono sprawozdanie z czterech lat kadencji, narodzono wyróżniających się instruktorów oraz wybrano nowe władze Hufca na kolejną kadencję.
Nową komendantką Hufca została wybrana druhna pwd. Małgorzata Jaworowska, z-cą Komendantki ds.programu i pracy z kadrą została hm. Violetta Propola, a na funkcję skarbnika została powołana phm.Jagoda Dryś.