Zjazd Hufca

Zapraszamy 27.06..2018 r. na godzinę 17.00 na zjazd nadzwyczajny Hufca ZHP Jarosław w Domu Harcerza

w celu wyboru 1 delegata na zjazd zwykły Chorągwi Podkarpackiej ZHP.

Rozkaz L.8/2018

pdf13-06-2018[ Pobierz ]
Święto Patronki Hufca

Święto naszej Patronki to najważniejsze wydarzenie w życiu Hufca.

Zapraszamy wszystkie drużyny.

Zbiórka pod hufcem o godzinie 16.45. Pełne umundurowanie.

Projekt Szuflada Seniora

ZAPRASZAMY !!!!

Spotkanie z rodzicami

Chorągiew Podkarpacka ZHP

Harcerski Klub Wodny „SAN” przy Hufcu ZHP Jarosław

ogłasza nabór uczestników na

obóz wędrowny - rejs na jachcie Omega z Jarosławia do Gdańska na Zlot ZHP w 2018 r.

w 100-lecie odzyskania niepodległości Polski oraz 100-lecia ZHP

XIV Przemyska Drużyna Wodna im. Hm. Edwarda Heila

przy Hufcu Ziemi Przemyskiej

ogłasza nabór uczestników na

obóz wędrowny – spływ kajakowy z Przemyśla do Gdańska na Zlot ZHP w 2018 r.

w 100-lecie odzyskania niepodległości Polski oraz 100-lecia ZHP

Termin:  2.07 – 06.08.2018 r.

Trasa: rzeką San z Przemyśla (kajaki) z Jarosławia (jachty) i rzeką Wisłą do Gdańska (W-pa Sobieszewska)

I etap: 2 – 8.07.2018 r. (7 dni) Jarosław-Leżajsk-Sarzyna-Nisko-Ulanów-Stalowa Wola-ujście Sanu do Wisły-Sandomierz

II etap: 8 – 17.07.2018 r. (10 dni) Sandomierz-Zawichost-Piotrawin-Solec n.Wisłą-Puławy-Dęblin-Góra Kalwaria-Otwock-Warszawa-Twierdza Modlin

III etap: 17 – 26.07.2018 r. (10 dni) Twierdza Modlin-Czerwińsk n.Wisłą-Wyszogród-Płock-Dobrzyń n.Wisłą-Włocławek-Toruń

IV etap: 26.07-7.08.2018 r. (13 dni) Toruń-Bydgoszcz-Świecie-Grudziądz-Gniew/Pelplin-Biała Góra/Nogatem do Malborka i z powrotem - Tczew-Kiezmark-śluza Przegalina-Martwą Wisła do W-py Sobieszewskiej (zwiedzanie terenu Zlotu ZHP i uczestnictwo w Ceremonii Otwarcia)

Uczestnicy: harcerki i harcerze którzy w momencie rozpoczęcia rejsu ukończą 15 lat oraz instruktorki  i instruktorzy ZHP po spełnieniu n/w warunków.

Warunki uczestnictwa:

1. Kandydaci muszą uzyskać zaświadczenie lekarskie o dobrym stanie zdrowia, w tym zostanie sprawdzona umiejętność  utrzymania się na wodzie wpław.
  2. Kandydaci niepełnoletni muszą posiadać zgodę (obojga) rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rejsie przed przystąpieniem do cyklu przygotowań.
  3. Wszyscy kandydaci (bez względu na posiadany poziom doświadczenia żeglarskiego czy uprawnienia) odbędą cały cykl przygotowań do rejsu i spływu objęty Programem przygotowań.
  4. Cykl przygotowań będzie prowadzony metodą zdobywania sprawności, odpowiadający programowi szkolenia na stopień żeglarza jachtowego a uczestnicy, którzy w najbliższym czasie zamierzają zdawać egzamin na ten stopień - będą mieli  w tej części potwierdzone odbycie szkolenia przez instruktora żeglarstwa.
  5. Załogi poszczególnych etapów składają się ze sternika + maksymalnie 4 członków załogi.
  6. Dobór składów załóg poszczególnych etapów dokonywany będzie w kolejności zgłoszeń kandydatów.
  7. W przypadku większej ilości zgłoszeń do udziału w wyprawie – minimum 50 % obsady załóg  gwarantujących ciągłość  i bezpieczeństwo rejsu – zostanie przygotowana odpowiednia ilość jachtów.
  8. Odpłatność:

a) Część przygotowawcza: 200,00 zł – jako składka zadaniowa - płatna w dniu zgłoszenia na konto Chorągwi Podkarpackiej ZHP 21 1240 2614 1111 0010 6755 6020
z tytułem wpłaty: rejs Jarosław-Gdańsk 2018

b) Część właściwa koszt etapu:– jako składka zadaniowa - płatna w dniu zgłoszenia na konto Chorągwi Podkarpackiej ZHP 21 1240 2614 1111 0010 6755 6020 z tytułem wpłaty: rejs Jarosław-Gdańsk 2018 etap I lub II lub III lub IV

Etap I – 420zł

Etap II – 600zł

Etap III – 600zł

Etap IV – 780zł

c) Udział w wyprawie: 60,00 zł za dzień rejsu.

Termin zgłoszeń: 28 kwietnia 2018 r. poprzez formularz: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzWTKWqV9DYRHu1QLM_FfDINUOVhFRzQ3QUs5R09FM1dOOVJGUEVXNkVHOC4u

Harcerskiego Klubu Wodnego „SAN”

hm. Mirosław Froń

HARCOTEKA

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Festiwal jest jednym z punktów obchodów 100 lecia ZHP i 100 lecia odzyskania Niepodległości.

lightbox                  lightbox

DMB 2018