HUFIEC ZHP JAROSŁAW

Budżet Obywatelski

Szanowni Państwo,prosimy o głosy na zgłoszony przez nasz hufiec projekt
"Odkryj w sobie bohatera - harcerski piknik rodzinny".
Karty do głosowania można odebrać w Domu Harcerza lub na stronie internetowej hufca.
Kto może głosować?
Tylko mieszkańcy Jarosławia.
Jak można zagłosować?
1. Osobiście - przez włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania. W terminie do 6 października br. urna znajduje się w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Jarosławia, Rynek 1, parter, pokój nr 2.
2. Pocztą - wysyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres: Urząd Miasta Jarosławia, Rynek 1, 37-500 Jarosław z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski - GŁOSOWANIE", za datę oddania głosu uważa się datę stempla pocztowego.
3. Przez Internet - wysyłając skan wypełnionej karty do głosowania na adres: kancelaria@um.jaroslaw.pl

Karta do głosowania na projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego

doc18-09-2019[ Pobierz ]
Zjazd Hufca

13 września 2019 roku odbył się Zjazd Hufca ZHP Jarosław.
Podczas Zjazdu przedstawiono sprawozdanie z czterech lat kadencji, narodzono wyróżniających się instruktorów oraz wybrano nowe władze Hufca na kolejną kadencję.
Nową komendantką Hufca została wybrana druhna pwd. Małgorzata Jaworowska, z-cą Komendantki ds.programu i pracy z kadrą została hm. Violetta Propola, a na funkcję skarbnika została powołana phm.Jagoda Dryś.

ALERT PAMIĘCI

ZGŁOSZENIA DO 10 WRZEŚNIA 2019

Przypominamy, że zgodnie z Uchwałą Nr.11/2019 Komendy Hufca nastąpiła zmiana konta, na które wpłacamy dodatkową składką zadaniową związaną z organizacją wyjazdów, biwaków oraz innych imprez organizowanych przez Hufiec ZHP Jarosław. Numer konta

składkowe :  Bank Spółdzielczy w Jarosławiu Nr  63 9096 0004 2001 0006 0642 0003